Çift Açılır Tente

Çift açılır tente kurulumu ve kullanımı kolay tente modellerinden sadece biridir.

Bu tente sayesinde hem daha sağlıklı bir hava ortamına sahip olursunuz hemde iş yerleriniz daha güzel bire görünüme kavuşmaktadır.taksitli fiyatları akrilik kumaşlı ısı geçirmeyen garanti belgeli kaliteli

Yapacağımız tüm tente modelleri 2 Yıl Garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Açılır Tente İstanbul

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizi arayın.

modelimiz İhtiyaca göre bir tarafını açık olarak kullanabilirsiniz.2 Adet mafsallı tente ile oluşan bu sistemimiz aynı açılma özeliklerine sahiptir. Tente ayakları yere sabitlenebilir yada tekerlekli sistem yapılarak kapatılarak bir yere kaldırılabilir.. İki tente arası açık kalan kısım üstten alüminyum çatı sabitlenerek yağmur suyunun alt kısıma geçişini durdurur.İsteğe göre motorlu olarak  Kasetli Tente modelinden de uygulama yapılabilir.

Açılır Tente Sisteminin Teknik Bilgileri

  • Cephe Uzunluğu                      : Minimum 2.00 cm / Maksimum 7.00 cm
  • İleri Doğru Açılımı                  : 3.00 cm/4.00 cm/5.00 cm/6.00 cm/7.00 cm
  • Eğim Açısı                                 : 0 – 45
  • Kontrol                                      : Manüel Elle Çevirme kolu Yardımıyla Açıp Kapatabilirsiniz

Uzaktan kumanda veya Duvar Tipi Buton Anahtar sistemi ile Açıp-Kapatabilirsiniz

  • Otomasyon : Uzaktan Kumandalı Motorlu Tente , Rüzgar Gülü ve Güneş sensörü , Hareketli Saçak Sistemi , Eğim Ayarı Mekanizması Seçenekleri Bulunmaktadır

Duvar montaj imkanının olmadığı açık alanlarda iki yöne açılarak büyük gölge alanı isteğinize çözüm sunan tente modelidir. İki tentenin aynı anda açık olması zorunlu değildir.

İstanbul’da tente arayan müşterilerimizin taleplerini hızlı bir şekilde karşılamak için  Branda ofisimizde sizleri bekliyoruz. modelleri mekanların dış alanlarında kullanımına sıkça rastlanan, mafsallı tente’nin çift açılır modelidir.Uygun fiyata çift açılımlı tente modeli.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir