Şeffaf Pvc Mika Branda

Şeffaf Pvc Mika Branda

Şeffaf pvc mika brandalar ve tüm branda çeşitlerini üretim ve kurulum yapan Branda hizmetlerimiz hakkında bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili firmayız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Pvc  Kış Bahçesi ve kamelya gibi alanlara kullanılmak için ideal bir üründür.

Şeffaf Branda Teknik Bilgiler

(0,60) (0,80) (1,00)mm Şeffaf Branda Kalınlık ölçülerimiz mevcuttur. Piyasada Şeffaf Brandacı olarak daha düşük ve yüksek kalınlıklarda Şeffaf Branda bulmak mümkündür. Fakat Bu ürünlerde Sıkıntılar yaşanmaktadır. Şeffaf Mika Alırken dikkat etmeniz gereken ebatlar ve mika kalitesidir.

Toptan Satışımız vardır.

Şeffaf Branda Uygulama Yaptığımız Bazı Ürünlerimiz

Şeffaf Pvc Mika Branda İstanbul

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

 

Ürün Detayı

Üretimini yaptığımız PVC şeffaf mika genel olarak çadırlarda, kış bahçesinde, çantalarda, ayakkabılarda, masa örtüsü, soğuk oda kapısı gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. Kalınlıkları müşteri isteğine göre 0,30 mm ve 3 mm arasında belirli kalınlıklarda üretilebilmektedir. İsteğe göre beyaz, mavi, mor ve bazı fosforlu renkte üretilebilmektedir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir